Joomla SEF URLs by Artio
 

Sık Sorulan Sorular

Deneyimlerimiz süresince çok farklı sistemler ve çok farklı dillerde çalıştık. Özellikle belli bir yazılım dili kullanımı için talep gelmedikçe, projenin amacına ve özelliklerine göre bilgisine haiz olduğumuz dillerden en uygun olan / olanları seçerek kullanıyoruz.

Kullandığımız yazılım dilleri ve platformlar başlıca PHP, Python, Java, Android olmakla beraber HTML, CSS, Javascript, Jade gibi script odaklı dillerden de faydalanmaktayız. Öte yandan projelerde NodeJs, JQuery, Ajax, AngularJS, Cordova, OnsenUI, JqueryUI vb. teknolojileri bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde, proje için gerekirse yeni çıkmış bir teknolojiyi entegre ederek geliştiriyoruz.

Ekibimizde çeşitli deneyim seviyelerinde arkadaşlarımız ve buna uygun bir çalışma sistemimiz var. Örneğin on beş senelik deneyimi olan arkadaşlarımız bir senelik deneyimli olan arkadaşımza yardım ederken orta seviyede deneyimli olan iki arkadaşımız beraber bir proje üzerinde çalışabilir.

Projenin ağırlığına, hızına, kullanmamızı gerektirdiği teknolojiye göre arkadaşlarımızı en uygun şekilde bölüştürerek sonuçlandırıyoruz.

Ekibimiz üyeleri tanıtım sitelerinden API'lara, modül geliştirmeden mobil uygulamalara, e-ticaret çözümlerinden otomasyon sistemlerine kadar çok geniş bir skalada çalışmış ve deneyime sahip developerlardan oluşmaktadır. Kısaca bir bütün olarak her türlü ihtiyaca cevap verdik, her türden sorunu çözümlendirdik.

Sizin tüm isteklerinizi öğrendikten sonra projenin planlamasına geçilir. Tarafımızca farkedilen eksik bilgiler ya da belirlenmesi gereken bölümler varsa bunlar sizinle iletişime geçilerek çözüme ulaştırılır. Böylelikle ekibimiz bir çizelge oluşturabilir ve zaman planlaması yapar. Planlamayla birlikte belirlenen süre size iletilir. Projeye başladıktan sonra belirli modül ya da bölümler tamamlandıkça bilgilendirmeler sağlanır. Ayrıca dilediğiniz zaman projenin aşamasını ve durumunu bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Teknik açıdan mümkün olup olmadığını bilmediğiniz durumlar veya proje için istediğiniz tavsiyeler, emin olmadığınız bölümler olabilir. Uzun vadede karşılaşılabilecekler de hesaplanarak, şimdiye kadarki tecrübelerimizle size alternatif fikirlerle yardımcı olmaya çalışırız.