Mobil Uyumlu Site

Mobil Uyumlu Site

Eğer işinizi internete de taşımak istiyorsanız ihtiyacınız olan ilk şey mobil uyumlu bir sitedir. Kullanıcılarınızın Google aramalarında sizi kolayca bulabileceği, mobil cihazlarından ya da masaüstü bilgisayarlarından kolayca bilgi alıp size ulaşabileceği bir siteniz olsun istiyorsanız Vişne Web isteklerinizi tam olarak anlayıp yerine getirecektir.

Günümüzde mobil cihazların kullanımı çok yoğun olduğundan kullanıcıların web sitenize erişiminin büyük bir oranının mobil cihazlardan olacağını varsaymanız çok sağlıklı olacaktır. Dolayısıyla mobil uyumlu bir siteden öte, mobil uyumlu iyi bir siteye ihtiyacınız olduğunu söyleyebiliriz.

Yani sitenizin sadece mobil cihazlarda da çalışıyor olması yeterli değil, özel olarak mobil cihaz kullanıcısı için tasarlanmış bir arayüzü olmalıdır. Mobil cihaz kullanıcısının alışkanlıklarını gözeterek, okumak istediği bilgiyi tam beklediği yerde bulması ve gitmek istediği linkin tam elinin gideceği yerde olması gerekir.

 

Kısaca Vişne Web'in elinden çıkmış bir siteye giren kullanıcı aradığı içeriğin yerini bulmak için sayfayı bir aşağı bir yukarı kaydırmak ya da okumak istediği metni görmek için görüntüyü büyütüp küçültmek zorunda kalmaz.

Joomla SEF URLs by Artio