Google Sıralaması

Google Sıralaması

Google aramalarında üst sıralarda görünmek istiyorunuz ve çok haklısınız. Sitenizin trafiği için google sıralamanız belki de en önemli etken. Arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda Vişne Web'e güvenebilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu yani SEO (Search Engine Optimization), arama motorlarının yani google yahoo gibi sistemlerin sizin sitenizi nasıl göreceklerini belirlemekle özetlenebilir. Arama motorları sitenizi düzenli aralıklarla ziyaret eden yazılımlar kullanır ve sitenizin içeriğini kime daha doğrusu arama çubuğuna hangi anahtar kelimeyi yazan kişilere sizi sunacağına karar verir. Google, Yandex gibi gelişmiş sistemler bu konuda çok başarılıdır, yeter ki sizin sitenizin neyle ilgili olduğunu ve dolayısıyla neyle ilgilenenlere görünmesi gerektiğini onlara iyi anlatın.

Bunu sağlamanın bir çok standart yöntemi olduğu gibi ekibimizin zaman içinde keşfettikleri ve keşfettiklerinin üzerinden geliştirdikleri akıllıca uygulamalarından faydalanmanız için Vişne Web size hizmetlerini sunmaya hazır.

Joomla SEF URLs by Artio