Otomasyon Araçları

Sizin İhtiyacınıza Özel

Tam olarak sizin ihtiyacınıza özel yazılımlardan bahsediyoruz. Bir bilgisayarın yapabileceğini düşündüğünüz bütün işleri bize söyleyin ve o işleri bir bilgisayara yaptıralım.

İşleyişin Tasarlanması

Otomasyon sistemlerinde genelde müşteri ve geliştirici birlikte çalışır. Müşteri tam olarak neye ihtiyacı olduğunu, geliştirici ise bunları bir bilgisayara en kolay nasıl anlatacğını bilir. Bu ilişki sırasında coğunlukla geliştiricinin aktardığı bilgiler sayesinde müşteri nasıl bir araç istediğini daha iyi belirler

Küçük ya da Büyük Ölçekte Sistemler

Otomasyon ve özelleştirilmiş yazılım denince akla büyük ölçekli sistemler gelebilir, ama işin aslı sistemin ne ölçekte olacağı da özelleştirilebilenler arasındadır. Örneğin bir kuru temizlemecinin tuttuğu defterin yerine geçecek bir yazılım da bu tür sistemlere örnek olabilir.

Vişne Web

Ekibimizin deneyimi sayesinde projeyi planlamak çok kolay ve hızlı geçecektir. Yazılım üzerinde işlemesini istediğiniz mantığın karmaşıklığı ne olursa olsun altından kolaylıkla kalkabilecek bir ekiple çalışıyor olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey neye ihtiyacınız olduğunu bize söylemek.

Joomla SEF URLs by Artio