Mobil Uygulama

Android

Android uygulamalar çok sayıda kullanıcıya hitap etmek çok uygundur. Cihazların Apple ürünlerinden daha düşük fiyatlara sahip olması nedeniyle de araç takip ve envanter sistemleri gibi kullanıcılara cihaz temin edilmesini de gerektiren projeler için idealdir. Android uygulamaların bir avantajı da yayınlamanın daha kolay olmasıdır. Sıkça güncellenecek ya da ileride değişmesi muhtemel uygulamalar için bu kriter önem teşkil eder.

iOS

Apple kullanıcısının alışkanlıkları ve marketteki rakip sayısının nispeten daha düşük olması göz önünde bulundurulduğunda ücretli uygulamalar için iOS tercih etmenin daha avantajlı olduğu söylenebilir.

Windows Mobile

Windows Mobile, Android ve iOS'e göre daha az kullanıcıya sahip olduğu için çoğunlukla zaten diğer iki sistemde de tamamlandıktan sonra biraz daha fazla kullanıcıya hitap edebilmek için tercih edilir.

Vişne Web

Vişne Web olarak projelerin geliştirilmesinde detaylı ve şeffaf bir takip sistemi kullanıyoruz. Burada geliştirilen bir projenin ilerleyişini bütün geliştiriciler görür ve gerektiğinde işe dahil olur. Dolayısıyla Vişne Web'de sadece proje üzerinde çalışan developer'ın değil bütün ekibin yeteneklerinden faydalanırsınız. Bu sistem en çok birden fazla platformda yayınlanması planlanan Mobil Uygulamalarda avantaj sağlar.

Joomla SEF URLs by Artio