İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Hızlı Üretim - Düşük Esneklik

Joomla, Wordpress, Opencart gibi içerik yönetim sistemleri bir siteyi hızlıca tamamlayıp kullanıcının karşısına çıkmamızı sağlar. Bunun karşılığında sistemimiz esneklik kaybeder, yani sitede görmek istediklerimizi uygulurken bazen kullandığımız sisteme uyumlu hale getirmek ayrıca bir iş olarak karşımıza çıkar.

Küçük Projeler

Bu tür altyapıları daha çok küçük projeler için öneririz. Büyük projelerde sitenin işlevselliği daha çeşitli olacağı için içerik yönetim sistemleri yarardan çok zarar getirecektir.

Sıradan İhtiyaçlar

Kullanıcı girişi, galeri, makale, sanal POS gibi elemanlar kullandığımız projelerde içerik yönetim sistemleri bize çeşitli ve uygulaması kolay çözümler sunar. Bu çözümler biz uygulamadan önce test edilmiş ve açıkları kapatılmış olduğu için ayrıca bir test aşaması da gerektirmez

Vişne Web

Bu konuda Vişne Web size teknik bilgisinin yanısıra deneyimini de sunuyor. Aklınızdaki projenin hangi CMS'le daha kolay biteceği, ne kadar süreceği ve verimliliği artıracak ne gibi alternatiflere yönelebileceğiniz gibi bilgilere erişiminiz bizimle çalışmanızın getirdiği avantajlar olacaktır.

Joomla SEF URLs by Artio